Трамп назвав людину, що викриє брехню ФБР про зв’язки з Росією


Американські законодавці повинні вислухати свідчення екс-радника Трампа з міжнародної політики Картера Пейджа у справі щодо втручань Росії у вибори США

Про це у своєму аккаунті в Twitter написав президент США Дональд Трамп.

"Отже, тепер повідомляється, що демократи, які критикували Картера Пейджа через Росію, не хочуть, щоб він давав свідчення. Він виграв їхню справу проти нього і тепер хоче очистити своє ім’я, показавши неправдиві свідчення Джеймса Комі та Джона Бреннана. Охота на відьом!", — наголосив Трамп.

Зазначимо, що Комі та Бреннан були очільниками американських ФБР та ЦРУ відповідно.

Минулого тижня Пейдж заявив, що готовий свідчити у цій справі. Чоловік вже давно знаходиться під прицілом у розслідуванні можливих зв’язків кампанії Трампа з Кремлем у 2016 році. Зокрема, у ЗМІ повідомляли, що Пейдж проводив зустрічі з російськими високопосадовцями під час кампанії.

При цьому сьогодні стало відомо, що Комітет Палати представників Конгресу США з питань розвідки викликав на слухання особистого адвоката Трампа Майкла Коена, а також екс-радника кампанії Трампа 2016 року Бориса Епштейна.

Раніше видання AP також повідомило, що екс-радник Трампа з питань нацбезпеки Майкл Флінн надасть Комітету з питань розвідки Сенату документи в рамках розслідування щодо втручання Росії в американські вибори 2016 року.

...case against him & now wants to clear his name by showing "the false or misleading testimony by James Comey, John Brennan..." Witch Hunt!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 31 мая 2017 г
  • Зазначимо, що раніше екс-керівник ФБР Джеймс Комі займався розслідуванням щодо втручання російської влади у вибори США, однак був звільнений Трампом.
  • Пізніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Трамп нібито намагався вмовити Комі припинити розслідування щодо свого екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна, який залишив свою посаду після того, як стало відомо, що він ввів в оману чиновників Білого дому щодо контактів з російським послом Сергієм Кисляком під час президентської кампанії.
  • Американське Міністерство юстиції призначило колишнього директора ФБР Роберта Мюллера радником з розслідувань можливих зв’язків виборчого штабу Трампа з Росією під час виборів 2016 року.
  • ЗМІ повідомили, що Мюллер приділить особливу увагу дослідженню дій екс-керівника виборчої кампанії президента США Дональда Трампа Пола Манафорта і екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/05/31/tramp_nazvav_lyudynu_scho_vykryye_brekhnyu_fbr_pro_zvyazky_z_rosiyeyu”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов