Трамп озвучив остаточну позицію США щодо Паризької кліматичної угоди

Трамп озвучив остаточну позицію США щодо Паризької кліматичної угоди
Американський президент Дональд Трамп сьогодні, 1 червня, озвучив остаточне рішення Вашингтону щодо подальшої долі Паризької кліматичної угоди, інформує replyua.net з посиланням на Deutsche Welle.
Сыграть в лучшие игровые автоматы бесплатно можно на сайте фавбет.
Зокрема, президент США вирішив дотриматися своєї передвиборчої обіцянки і незалежно від критики міжнародної спільноти таки покинути цей договір. Він вважає, що цей документ є поганим для американського народу, тому вирішив дотримуватись своїх обіцянок щодо пріоритету американського робітничого люду. Трамп зауважив, що повторне входження до угоди можливо лише на тих умовах, які будуть справедливими для американців, бо ж нині, на думку президента США, підписаний в 2015 році документ загрожує економічному зростанню держави.

Слід нагадати, що раніше в ЄС заявляли, що Дональд Трамп насправді не розуміє всіх тонкощів цього документу, адже на процес виходу, за словами глави Єврокомісії Жан-Клода Юнкера, може піти 3-4 роки. Також Юнкер повідомив, що під час нещодавнього саміту G7 Трампа намагалися відмовити від подібного рішення, пояснюючи всі нюанси, однак той настояв на своєму.

Джерело статті: “http://replyua.net/usa/65890-tramp-ozvuchiv-ostatochnu-pozicyu-ssha-schodo-parizkoyi-klmatichnoyi-ugodi.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов