Прикордонники Херсонського загону про результати за травень

IMG_1907Протягом травня 2017 року обстановка на ділянці Херсонського прикордонного загону суттєвих змін не зазнала.


Під час несення служби в пунктах пропуску через державний кордон та в контрольних пунктах «Каланчак», «Чаплинка» прикордонники не пропустили 71 громадянина, з яких 35 іноземців, виявили 6 підроблених та 29 недійсних паспортних документи. За порушення порядку перебування на території України до адміністративної відповідальності притягнули 7 іноземців та виявили 58 громадян, які порушили порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим, – повідомив начальник прес-служби Іван Шевцов.


Також, під час оглядової роботи самостійно та спільно з представниками ДФС прикордонники в 15 випадках виявили заборонені для переміщення товари та предмети на загальну суму понад 270 тисяч гривень. В 4 випадках виявляли транспортні засоби, які намагались ввезти з окупованого Криму з використанням підроблених документів.


На морській ділянці кордону під час патрулювання акваторії Чорного моря прикордонники виявили та передали встановленим порядком 47 заборонених знарядь лову, понад 3 кілометри риболовецьких сіток та 178 кілограмів морепродуктів.
Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/prikordonniki-hersonskogo-zagonu-pro-rezultati-za-traven/”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов