На Львівщині бухгалтер побила журналістку

Дрогобыч, бухгалтер коммунального предприятия, ударила журналистаДо суду скеровано кримінальне провадження за перешкоджання законній діяльності журналіста бухгалтером комунального підприємства. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.


Дрогобицькою місцевою прокуратурою 31.05.2017 року скеровано до суду кримінальне провадження за підозрою бухгалтера комунального підприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).


Нагадаємо, 4 січня 2017 року близько 16:00 в приміщенні одного з комунальних підприємств в місті Дрогобич журналіст за фактом опечатування офісу проводила журналістське розслідування із використанням відеокамери. Водночас бухгалтер, перешкоджаючи законній професійній діяльності останньої, вчинила конфлікт, відібрала у неї фотоапарат та вдарила ним по столу. Після чого нанесла журналісту декілька ударів кулаком по голові та обличчі.


Слідством встановлено, що спричинені тілесні ушкодження, згідно висновку судово-медичної експертизи, відносяться до категорії легкого ступеня.


За вчинення вказаного злочину бухгалтеру загрожує покарання до 3 років обмеження волі.


Джерело статті: “http://lviv.sq.com.ua/ukr/news/novini/03.06.2017/na_lvovschine_buhgalter_izbila_zhurnalistku/”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов