Таємний конкурс на очільників ДАБІ: пресу не пустили на відбір кандидатів

Конкурс за закритими дверима. Представників громадськості та ЗМІ не пустили на конкурс з відбору кандидатів на посаду керівників ДАБІ. Про це повідомляють журналісти, які вже звернулись із заявою про перешкоджання професійній журналістській діяльності до поліції.

Додамо, що у ДАБІ відбирають начальників управлінь у Сумах, Хмельницькому та Миколаєві.

«Начальника ДАБІ звільнили декілька днів тому, а тут уже конкурси – на керівників областей. Не потрібно так швидко проводити конкурс, потрібно розібратись і дослідити корупційні схеми, які побудував Кудрявцев, створити спеціальну комісію із компетентних осіб і розібратись. Конкурси проводити ще рано», – зазначають громадські активісти, які раніше приносили червоний диплом для Кудрявцева під Камбін у день його звільнення.

Як з’ясувалось, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Олексій Кудрявцев надав підроблені документи при вступі на посаду. Про це свідчать документи, отримані Національним агентством з питань державної служби (НАДС).

21 листопада Кабінет Міністрів України ініціював службову перевірку стосовно правдивості наданих Олексієм Кудрявцевим документів під час обіймання посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції. Провести перевірку доручили НАДС спільно з МВС та Міносвіти.

Так, у відповідь на запит ректор Технічного університету Молдови, який нібито закінчив чиновник, повідомив, що у зазначений період Олексій Кудрявцев у цьому закладі не навчався та диплом не отримував.

Зазначимо, що Олексій Кудрявцев обіймав посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції з 26 червня 2015 року.

Закон України «Про державну службу» вимагає наявність вищої освіти не нижче рівня магістра.

Раніше прізвище керівника ДАБІ засвітилось у корупційному скандалі. Його колега та підлеглий голова Херсонської ДАБІ разом із подільником вимагали й отримали $4,5 тис. за узгодження будівельної документації. За інформацією ЗМІ, Циклинський є маріонеткою Кудрявцева, при затриманні була вилучена телефонна переписка між Циклинським та Кудрявцевим.

http://vybir.media/tayemnyj-konkurs-na-ochilnykiv-dabi-presu-ne-pustyly-na-vidbir-kandydativ/

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов