Мертва риба і смердюча вода: з комунального підприємства Брошнів-Осадської ОТГ в річку скинули нечистоти

Результат пошуку зображень за запитом "З комунального підприємства Брошнів-Осадської ОТГ в річку скинули нечистоти" Об этом сообщает xk5.in.ua со ссылкой на СМИ.

Виїздом до місця події комісії Калуської РДА в присутності заступника голови Брошнівської ОТГ проведено обстеження русла річки Сівка в межах ОТГ та відрізку межі Калуського району до місця скиду води з очисних споруд Брошнівського ЖКГ та 500 м. вище по течії річки, пишуть Версії з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

В ході обстеження встановлено факт забруднення річки після скиду води з очисних споруд (вода візуально темного кольору із специфічним запахом та загиблою рибою), вище місця скиду – річка чиста.

Комісією встановлено, що витік відбувається з території очисних споруд комунального підприємства Брошнів-Осадської ОТГ.

За інформацією головного інженера очисних споруд Брошнівського ЖКГ скид забруднених стоків у річку відбувся через відсутність електропостачання на очисних спорудах в результаті несправності трансформаторної підстанції. Працівниками підприємства вжито заходи з припинення попадання неочищених стоків в річку Сівка, станом на 20.15 годину скидання неочищених стоків припинено.

Електропостачання об’єкту здійснюється від переносних електрогенераторів. Об’єм витоку неочищених стоків встановлюється.

Працівниками Калуського районного управління Держпродспоживслужби в області відібрано взірці води для проведення лабораторного дослідження.

На місці надзвичайної події працювали МОГ Калуського МРВ та Рожнятівського РВ УДСНС в області 4 чол., 2 од. тех. 1 електрогенератор.Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/mertva-riba-i-smerdyucha-voda-z-komunalnogo-pidpriyemstva-broshniv-osadskoyi-otg-v-richku-skinuli-nechistoti/”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов