Принц Гаррі і Меган Маркл вирішили залишити королівську сім’ю


Принц Гаррі і Меган Маркл повідомили про намір покинути королівську сім’ю. Подружжя збирається відмовитися від довічного утримання за рахунок бюджету Корони, самостійно забезпечувати себе і жити як в Британії, так і в США, передає "Радіо Свобода".

"Ми збираємося відійти від "старшого" членство в королівській сім’ї і працювати, щоб стати фінансово незалежними, одночасно продовжуючи повністю підтримувати Її Величність Королеву", — йдеться в заяві герцога і герцогині Сассекських, поширеній 8 січня.

Принц Гаррі і Меган Маркл висловили надію, що "географічних баланс" життя на двох континентах дозволить їм "ростити сина з вдячністю до королівської традиції", а також надасть їхній сім’ї "простір, щоб сфокусуватися на наступному розділі". Серед іншого подружжя повідомило про плани заснувати власну благодійну організацію.

Королівська сім’я стримано відреагувала на рішення принца Гаррі та його дружини.

"Ми розуміємо їхнє прагнення застосувати інший підхід, але це складно. Дискусії з герцогом і герцогинею Сассекськими — на ранній стадії", — заявили в Букінгемському палаці.

6 травня минулого року у британського принца Гаррі та його дружини Меган Маркл народився син. Герцог і герцогиня Сассекські назвали первістка Арчі.

Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбулося 19 травня 2018 року у Віндзорському замку. На церемонію прибули приблизно 2,6 тисячі гостей, серед яких співак Елтон Джон, американська телеведуча Опра Вінфрі, тенісистка Серена Вільямс, актор Джордж Клуні, Вікторія і Девід Бекхеми, а також члени королівської сім’ї. Безпосередньо в каплиці були присутні 600 осіб.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/princ-garri-i-megan-markl-virishili-zalishiti-korolivsku-sim-yu-334995_.html”

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов