Дітей, позбавлених батьківського піклування, правоохоронці повезли у дельфінарій

Під час літніх канікул працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей обласного управління внутрішніх справ Вінниччини опікуються дозвіллям дітей, які потребують особливої уваги та допомоги. Цього разу за підтримки керівника Хмільницького спортивно-оздоворовчого комплексу Бориса Когута  для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з прийомних сімей організували екскурсію до  Хмільницькому дельфінарію.

За словами директора  спортивно-оздоровчого комплексу Бориса Когута, з допомогою дельфінотерапії проводиться лікування дітей, а з недавнього часу  дельфіни надають допомогу бійцям  АТО, які потребують психологічної реабілітації.

Гості дельфінарію були в захваті від  показаного шоу з дельфінами. Діти взяли участь в конкурсі на кращу назву малюнку у виконанні дельфінів.

-      Подарувати позитивні емоції дітям, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, пов’язаних з відсутністю батьківського піклування, чи  адаптації до нових прийомних родин – одне з головних завдань, якими переймаються працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей, - каже його керівник Ігор Пороховий. Під час літніх канікул ми організовуємо корисне дозвілля для найбільш вразливих категорій дітей, які потребують нашої додаткової уваги та піклування, проводимо правовиховну роботу у дитячих таборах відпочинку.

Профілактична робота з дітьми дає можливість попередити прояви можливих негативних факторів в поведінці дітей та допомагає у вихованні законослухняних громадян.

- See more at: http://ilikenews.com/article/ditey-pozbavlenyh-batkivskogo-pikluvannya-pravoohoronci-povezly-u-delfinariy#sthash.SimcCjB7.dpuf

http://ilikenews.com/article/ditey-pozbavlenyh-batkivskogo-pikluvannya-pravoohoronci-povezly-u-delfinariy

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов