Інцидент у Кам’янці-Подільському: вчитель під час екскурсії побив 6-класника

Читать на русском

Інцидент у Кам’янці-Подільському: вчитель під час екскурсії побив 6-класника

Інцидент у Кам’янці-Подільському: вчитель під час екскурсії побив 6-класника

Учитель трудового навчання під час екскурсії у Камʼянець-Подільський побив шестикласника перед іншими дітьми та порівняв його з пенсіонером за те, що хлопець нібито сів на лавку без дозволу. За словами двоюрідної бабусі хлопчика Світлани Русіної, у 11-річного учня проблеми із суглобами через стрибок росту, через що він не міг стояти, як його однокласники.

Жінка розповіла, що школяр дістав численні травми тіла та матеріальні збитки у вигляді розірваної кофти, сумки та розбитого телефону. У дописі у "Фейсбуці" вона зазначила, що разом з мамою хлопця звернулась до Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради та поліції. Проте, за словами Русіної, у правоохоронних органах намагались замʼяти справу, адже вчитель виявився колишнім депутатом сільської ради і начебто має широке коло звʼязків.

"У поліції слідчий з менш як однорічним досвідом роботи там (важкі часи змушують переходити працювати туди фахівців з інших контор) "маринував" племінницю кілька годин: чекав якихось загадкових дзвінків, робив дивні натяки, письмово називав учителя трудового навчання "невстановленою особою". Та чому ж невстановлена? Дуже навіть встановлена", – написала жінка.

У Кам’янці-Подільському під час екскурсії вчитель перед дітьми побив 6-класника, бо той нібито сів на лавку без дозволу: справу хочуть зам’яти qkxiqdxiqdeihrant

Вона запевняє, що вчитель неодноразово ображав й інших учнів, проте ніхто з батьків не повідомляв про це, адже живуть у селі і там так не заведено.

Водночас у Департаменті освіти, за словами Русіної, сказали, що розслідування потрібно контролювати, аби педагога притягнули до адміністративної відповідальності зі сплатою штрафу.