Гуменюк розповіла про успіхи Сил оборони на півдні: Відбувається просування

Читать на русском

Гуменюк розповіла про успіхи Сил оборони на півдні: Відбувається просування

Гуменюк розповіла про успіхи Сил оборони на півдні: Відбувається просування

Сили оборони України на південному напрямку успішно просуваються та продовжують закріплюватися на позиціях. Також бійці ЗСУ активно проводять на цій ділянці фронту контрбатарейну боротьбу.

На цьому наголосила керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

Так, офіцер підтвердила успішні дії на півдні України, проте не почала розкривати деталі такого просування.

"На нашому напрямку — це переважно контрбатарейна боротьба. Але є й деякі успіхи про які вже засвідчено, і ми продовжуємо їх закріплювати. Тобто, просування з нашого боку все ж таки відбувається", — сказала Гуменюк.

При цьому представник СОЮУ зазначила, що цієї ночі у південних регіонах українські захисники відбивали повітряні удари російських окупантів.

"Ніч пройшла напружено. У бойовій роботі. Ворог намагається тримати нас у тонусі, але ми теж не відстаємо. Ми йому теж не даємо відпочити. Ми продовжуємо роботу", — підкреслила офіцер.

Ситуація на південному напрямку

Нагадаймо, нещодавно керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив про те, що українським військовим вдалося закріпитись на лівому березі Херсонської області. При цьому детальніших подробиць щодо успіхів бійців ЗСУ чиновник не розкрив.

Водночас, днями представник Сил оборони Півдня Гуменюк, коментуючи такий поступ ЗСУ на цьому напрямі, натякнула, що надалі можна буде говорити про великі успіхи.