“Новий” прем’єр Росії Мішустін загримів у “Миротворець”: що сталося

Майбутній прем’єр-міністр Російської Федерації Михайло Мішустін, якого президент країни-агресорки вибрав наступником Дмитра Медведєва, потрапив у список бази “Миротворець”.


Loading...


Повідомлення про це з’явилося на сайті проєкту 15 січня – одразу після новини про рішення Володимира Путіна призначити Мішустіна новим главою російського уряду, передпє НАРОДНА ПРАВДА.


У досьє Мішустіна зазначили, що він є російським окупантом, який зазіхав на суверенітет і територіальну цілісність України. Крім того, він свідомо порушував державний кордон України з метою проникнення до захопленого російськими окупантами Криму.Зокрема 29 липня 2015 року, перебуваючи на посаді голови Федеральної податкової служби Росії, Мішустін відвідав податкову інспекцію у тимчасово окупованій Ялті, де провів нараду з керівниками “територіальних податкових органів Кримського федерального округу”.


Як відомо, напередодні російський прем’єр-міністр Медведєв заявив про відставку після послання президента Володимира Путіна Федеральному зібранню 15 січня. Президент зібрався запропонувати йому посаду заступника голови Радбезу РФ.


Разом із Медведєвим у відставку пішов весь россійський Кабмін.


В свою чергу, Путін подав на розгляд парламенту кандидатуру нового глави уряду РФ – керівника ФНС Михайла Мішустіна.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/16/novyj-prem-yer-rosiyi-mishustin-zagrymiv-u-myrotvorets-shho-stalosya/”

 

СМАРТ-БЛОГИ