середа12 березня 2025
vesti.org.ua

В Росії БПЛА вразив важливий завод: після вибуху спалахнула потужна пожежа (фото, відео)

Підприємство займається виробництвом автомобільних та тракторних вузлів, а також обладнання для дорожніх і комунальних служб.
В России БПЛА нанёс удар по значимому заводу, вызвав мощный пожар после взрыва. (фото, видео)

У ніч на 16 лютого в російському місті Смоленськ стався напад на завод "Полимикс". Попередньо, удар по об'єкту було завдано безпілотником.

Згідно з інформацією, яка з'явилася в мережі, приблизно о 03:20 в місті виникла загроза використання БПЛА. А вже незабаром пролунали вибухи.

Telegram-канал "Exilenova+" пише, що удар припав на правонаступника Смоленського автоагрегатного заводу — ТОВ "Полимикс". Також були опубліковані відповідні фотографії.

Довідка: завод "Полимикс" у Смоленську є правонаступником автоагрегатного заводу АМО ЗІЛ. Підприємство займається випуском автомобільних та тракторних вузлів, а також обладнання для дорожніх і комунальних служб. Раніше інформації про атаки на цей об'єкт не надходило.

Тим часом у Міноборони РФ заявляють, що протягом минулої ночі черговими засобами ППО було знищено один український безпілотний літальний апарат над територією Курської області.